Select Page

Dobrý den.

Předem bych Vám chtěl poděkovat za chvíli Vašeho času, který věnujete mému emailu.
Jmenuji se Jakub Morávek a jsem nezávislý fotograf se zaměřením na reportážní a dokumentární focení. Také jsem spoluzakladatelem a rezidentním fotografem fotografických ateliérů https://galleria.cz/ .
Nyní plánuji vydat se na šňůru dobrodružných fotografických výprav, při kterých bych pořizoval podkladové fotografie k různým využitím (kalendáře, knihy, reklama, obrazy, prodej). První výprava bude na Bali a přilehlých ostrovech 14-30.11.2018. Doplňkových činností může být celá řada (tvorba reportážních videí, testování různých typů vybavení a tvorba jejich recenzí. Současně budu vše dokumentovat a o svých každodenních aktivitách budu vytvářet krátké videoblogy které budu podle dispozic nahrávat na internet, ve své podstatě vytvořím seriál, ve kterém divák může účastnit klíčových okamžiků mého dne. Ještě oslovuji další společnosti, konkrétně mobilní operátory ohledně možné podpory live streamingu přímo z daných lokací, takto by se docílilo velmi zajímavé a interaktivní podívané. Zde se můžete podívat na výsledek mé předešlé expedice: https://jakubmoravek.cz/djerba-2017-fotograficka-expedice/
Hledám tedy sponzory kteří by se na tomto počinu chtěli podílet a kteří by dokázali pomoci s některou z následujících věcí:
 • 100.000,- na náklady spojené s dopravou, stravou a bydlením a cestování na ostrovech a mezi nimi, vstupy a poplatky za pronájmy dalších věcí vyplývajících z povahy výpravy. Část financí také půjde do marketingové kampaně a správy stránek, na které se budou nahrávat videa a fotografie z fotografické výpravy.
 • pomoc při livestreamu a datovým přenosem s Indonésie (mobilní operátoři a.t.d.)
 • výkonný dron s možností folow, dlouhou výdrží baterie (případně v setu více baterií) pro natáčení videí letecky a kreativně, k pořizování unikátních snímků z pohledu nevídaných  (bezplatné zapůjčení)
 • fotografické vybavení (bezplatné zapůjčení) vzhledem k povaze výpravy bude výbava otestovaná v extrémních a náročných podmínkách Indonésie
 • kamera/akční kamera na natáčení reportáží a livestreamu, případně může být velmi kvalitní smartphone s příslušenstvím (uchytil bych na rameno) (bezplatné zapůjčení)
 • outdorová výbava a oblečení, případně výbava na stanování
Co z toho budete mít vy?
 • v sérií videí se bude pokaždé zmiňovat skupina hlavních sponzorů, stejně tak, budou i zřetelně viditelní na webových stránkách, kde se bude vše vysílat a sdružovat
 • partneři kteří zapůjčí vybavení mohou očekávat poděkování v každém videu při použiti techniky nebo vybavení. Technika a vybavení při jejich používání zároveň budou testovány a ve své podstatě na ně budu dělat recenzi.
 • možnost nechat vaše vybavení nebo techniku vyzkoušet v praxi a vystaveným náročným podmínkám  Indonésie (tvorba testovací reportáže Vašeho vybavení)
 • možnost zapojit se do tvorby videoseriálu o  Indonésii a toho, jaké vybavení se v takových podmínkách dá použít
 • využití seriálu a veškerého obsahu který natočím a nafotím k vlastním marketingovým účelům
 • nabízím sám sebe jakožto moderátora a průvodce celou výpravou
 • unikátní reportážní snímky Bali (případně přilehlých ostrovů)
Děkuji Vám za zpětnou vazbu. Pokud budete potřebovat jakékoliv doplňující informace, tak mne prosím neváhejte kontaktovat na tel: 608384181
Přeji Vám příjemný a úspěšný den. S pozdravem, Jakub Morávek.